+48 505 054 842

Dwie genialne wyciskarki do sokówKuvings B6000 i Kuvings C9500. Zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o wysokim komforcie użytkowania. Zapewniają nie tylko łatwość w czyszczeniu, cichą pracę, ale również bardzo wysoką jakość wyciskanego soku. Wolnoobrotowe wyciskarki, które prezentujemy to wielokrotnie nagradzane produkty.

Wyciskarka Kuvings B6000 to poprzednik modelu Kuvings C9500 – oba produkty zostały przez nas precyzyjnie przetestowane. Użytkujemy je na co dzień, dlatego śmiało możemy zapewnić, że będzie to świetna inwestycja. Co więcej – zakup tych produktów w naszym sklepie wiąże się z długim okresem gwarancyjnym.

To produkty zaprojektowane z myślą o domowych kuchniach. Przedstawiamy produkty dostępne w kilku wariantach – te dotyczą zarówno wyglądu (koloru) danego modelu jak i akcesoriów, które pozwalają na jeszcze bogatsze wykorzystywanie możliwości wyciskarek Kuvings.

Wyciskarki do soków Kuvings cieszą się dużym uznaniem ze względu na swoją niezawodność, nieprzeciętny design i istotne aspekty techniczne takie jak choćby solidny, trwały korpus czy bardzo mocny, a zarazem cichy silnik.

W stosunku do nieco starszego modelu, wyciskarka do soków Kuvings C9500 posiada nowy ślimak, zapewniający jeszcze wyższą jakość soku, nową misę, pozwalającą na jeszcze łatwiejsze czyszczenie, nowe sito – zapobiegające wyciekaniu nawet przy bardzo twardych składnikach, a także nowe wycieraczki silikonowe i korek niekapek.