+48 505 054 842

O nas

Miło Cię tu widzieć!

Nasz cel? To proste. Chcemy, by w każdym domu – przynajmniej raz w tygodniu – na rodzinnym stole pojawiał się świeżo wyciskany sok.

Wyobraź sobie rodzinę, która do niedzielnego obiadu – zamiast słodkiego, gazowanego napoju – pije świeżo wyciskane soki, które wspólnie przygotowują i dzieci, i rodzice.

Pierwsza wyciskarka do soków pojawiła się w naszym domu dokładnie 2 lat temu. Inwestycja dekady. Pokochaliśmy rytuał wspólnego wyciskania soków tak bardzo, że teraz zachęcamy do podjęcia tej inwestycji kogo tylko się da – dlatego ogromnie cieszymy się, że tutaj jesteś!

Zdrowy Wycisk to nasza rodzinna firma, której przyświeca bardzo prosty cel: zdrowy, świeży sok w każdym polskim domu, przynajmniej raz w tygodniu – do niedzielnego obiadu.

Niezależnie od tego czy zamierzasz regularnie pić świeżo wyciskane soki, bo cenisz ich smak i zapach, czy chcesz zainwestować we własne zdrowie albo sprawić komuś prezent – jesteśmy tu właśnie dla Ciebie, by polecić Ci nasze ulubione wyciskarki do soków.

Współpracujemy z dietetykami i wspólnie dzielimy się wiedzą na temat zdrowia i przepisów – jeżeli zastanawiasz się czy na pewno warto kupić wyciskarkę do soków, na naszym blogu znajdziesz zestaw argumentów, które skutecznie pomagają w podjęciu decyzji.

Dlaczego sprzedajemy tylko wyciskarki do soków marki Kuvings?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Przez nasze ręce przeszło sporo sprzętu różnych producentów i po prostu wyciągnęliśmy wnioski. Wszyscy doskonale wiedzą, że świeżo wyciskane soki to genialne źródło składników odżywczych. My sięgnęliśmy dalej i sprawdziliśmy, jakie urządzenia są jednocześnie najbardziej niezawodne i dają wysoką jakość soków – wyciskarki Kuvings uznaliśmy za bezkonkurencyjne na swojej półce.