+48 505 054 842

Gwarancja i serwis

Produkty prezentowane w sklepie internetowym zdrowywycisk.pl są produktami o przedłużonym okresie gwarancyjnym nawet do 10 lat.
Do każdego wysłanego produktu wystawiamy kartę gwarancyjną z wyszczególnieniem zarówno okresu gwarancyjnego jak i procedury postępowania w przypadku usterki.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest wykonywany przez autoryzowane punkty serwisowe w systemie door to door – co oznacza, że w przypadku jakiejkolwiek usterki:

  1. Zgłaszamy ten fakt do biura serwisowego wskazanego na karcie gwarancyjnej.
  2. Serwisant wysyła do Państwa domu kuriera, który zabiera urządzenie do naprawy
  3. Naprawiony lub z wymienioną częścią serwis odsyła do Państwa na adres korespondencyjny kurierem.

Jest to bardzo wygodna i komfortowa usługa zarówno dla użytkowników jak i serwisu: nie tracimy czasu i energii na zlokalizowanie punktu serwisowego i dojazdu.

Przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu serwis opłaca wszelkie koszty związane z przesyłką urządzenia. Natomiast w kolejnym okresie po stronie użytkownika jest koszt wysyłki do serwisu, a z powrotem serwis opłaca koszt zwrotu urządzenia do Państwa.

W przypadku uszkodzeń pogwarancyjnych i wynikających z niewłaściwego użytkowania urządzenia serwis posiada wszystkie części zamienne, które można zamówić albo telefonicznie albo pocztą elektroniczną.

W przypadku wyciskarek i suszarek autoryzowanym serwisem na terytorium Polski  jest firma Domowe Sanatorium Zimnoch sp.j., ul. Mickiewicza 17, 15-213 Białystok, tel./fax: 85 744 66 77. Serwis jest czynny od pn-pt w godzinach 10.00-18.00, e-mail: kontakt@domowesanatorium.pl