+48 505 054 842

Bezpieczeństwo

Dziękujemy za zakupy w sklepie internetowym zdrowywycisk.com

Firma ZDROWY WYCISK Joanna Panek prowadząca sklep internetowy ZDROWYWYCISK.COM dokłada wszelkich starań aby dostarczony towar dotarł do odbiorców jak najszybciej i jak najbezpieczniej.

Wybraliśmy do współpracy przy dostarczaniu przesyłek, naszym zdaniem najlepsze firmy kurierskie, tj. FEDEX I K-EX, które świadczą swoje usługi na bardzo wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie.

Przy odbiorze przesyłki prosimy o sprawdzenie stanu opakowania zewnętrznego, np. czy opakowanie nie jest uszkodzone, przedarte, wgniecione, przedziurawione lub zamoczone.

Jeśli wszystko jest w porządku – to prosimy o podpisanie listu przewozowego. W przypadku, gdy wybrano płatność za pobraniem to należy przekazać kurierowi należną kwotę.
W przypadku, gdy opakowanie zewnętrzne jest uszkodzone, koniecznie wpisz tę informację na liście przewozowym. Odbierz przesyłkę, ale nie zwalniaj jeszcze kuriera.
Po odebraniu paczki otwórz przesyłkę w obecności kuriera i sprawdź, czy dostawa jest kompletna (zgodna z zamówieniem), a produkty nieuszkodzone. Gdyby kurier odmówił, poinformuj go, że w przypadku uszkodzenia, bądź niezgodności przesyłki z zamówieniem, będzie musiał przyjechać ponownie w celu spisania protokołu szkody.

Jeśli wygląd zewnętrzny paczki wzbudza twoje zastrzeżenia, poproś kuriera o sporządzenie protokołu szkody. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia reklamacji z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Poproś kuriera o protokół szkody.

Dopilnuj, aby:

  • kurier wypełnił wszystkie pola protokołu szkody;
  • w polu „uwagi” znalazły się wszystkie Twoje zastrzeżenia w sytuacji, gdy nie zgadzasz się z informacjami na protokole szkody;
  • kurier sporządził protokół zgodnie ze stanem faktycznym przesyłki;
  • protokół został wypełniony na miejscu. Niedopuszczalnym jest, aby kurier zjawił się z wypełnionym protokołem szkody, tylko do podpisu. W przypadku takiego działania bardzo prosimy o informację;
  • kurier pozostawił Ci jeden egzemplarz wypełnionego protokołu.
  1. Jeśli przesyłka wzbudziła Twoje zastrzeżenia już po odjeździe kuriera, skontaktuj się niezwłocznie z nami: tel. +48 505 054 842 w celu zgłoszenia interwencji. Po przyjęciu zgłoszenia, zostanie nadany numer zgłoszenia i wyznaczona data wizyty kuriera w celu sporządzenia protokołu szkody.
  2. O każdym zastrzeżeniu w stosunku do stanu opakowania lub zawartości przesyłki powiadom nas najpóźniej w ciągu 24 godzin. W tym celu wyślij do nas wiadomość  kontakt@zdrowywycisk.pl. W wiadomości podaj numer zamówienia, napisz co się dokładnie stało. W załączeniu wyślij zdjęcia uszkodzonego opakowania z każdej strony (w szczególności uszkodzone miejsca) oraz wnętrza pudełka wraz z wypełnieniami (folie bąbelkowe, styropian itp.). Napisz także czy oczekujesz wymiany towaru, czy zwrotu pieniędzy.